MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 4095533
nr 409 5533
Sekretär
1800-tal, Björk, Intarsia, längd: 100, djup: 42, höjd: 126 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
500 kr
Såld:
3.700 kr
måndag 22 maj 2006
1.500 kr
2.100 kr
2.600 kr
3.100 kr
3.600 kr